top of page

Paslaugos

ASMENINĖ KONSULTACIJA. 

Kviečiame ateiti susitikti dar tuomet, kai Jūsų namas projektavimo stadijoje. Jums patarsime kaip geriausiai išnaudoti langų techninius parametrus ir galimybes, į ką atkreipti dėmesį renkantis langus svetainei, vaikų kambariui ar virtuvei. 

MATAVIMAS.

Labai svarbu teisingai atlikti matavimus, kad neliktų per didelis tarpas tarp gaminio ir sienos. Būtina matuojant įvertinti angos situaciją, jos paruošimą, atsižvelgti kokia yra ar bus vidaus ir išorės apdaila, tinkamai parinkti gaminių tvirtinimo būdą ir kokios bus naudojamos priemonės, kad būtų maksimaliai užrikrinta šilumos ir garso izoliacija. 

PROJEKTAVIMAS. 

Siekiant, kad gaminiai būtų patvarūs, sandarūs, nesideformuojantys ir ilgaamiški, būtina juos projektuoti atsižvelgiant į techninius parametrus. 

Padedame klientui pasirinkti tinkamiausią sprendimą. 

MONTAVIMAS. 

Teisingas montavimas tiesiogiai įtakoja langų savybes, jų naudojimo patogumą, ilgaamžiškumą, šilumos ir garso izoliaciją. 

Mes montuojame pagal nustatytas statybos teisykles, naudojame tik kokybiškas medžiagas. 

GARANTINIS APTARNAVIMAS. 

Suteikiame garantoją ne tik gaminiams, bet ir montavimo darbams. Jeigu garantiniu laikotarpiu suges bent viena detalė - pašalinsime problemą greitai ir kokybiškai. 

POGARANTINIS APTARNAVIMAS. 

Nepaisant to, kad garantiniai įsipareigojimai pasibaigę, mes atliekame remonto darbus ir pogarantiniu laikotarpiu. 

bottom of page